AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY

kvantový spirituální online kurz
CHCI ROVNOU OBJEDNAT

Akášické záznamy jsou pro nás všechny otevřené, díky tomu můžeš naplno rozvinout svůj energetický potenciál.

Chceš se naladit na nekonečný prostor Zdrojových informací a zažívat pocit absolutní podpory a bezpečí páté a vyšších dimenzí?

Staň se expertem v práci s Akášickými záznamy.

Osvoj si profesionální koučovací metody a posuň sebe a své klienty na vyšší úroveň.

 

Chceš toho být součástí?

Kurz ti aktivuje schopnosti:

Vstupovat do Akášických záznamů pro své hlubší duchovní porozumění a rozvoj.

Používat Akášické záznamy pro získání odpovědí o své duši a duši tvých klientů.

Načítat energetická centra (Dary duše) a další klíčové informace o své Duši pro vyladění vašeho osobního a profesionálního života.

Profesionálně koučovat své klienty pro 100% sladění se svou duší.

MODUL 1

Akášické záznamy

Naladění se na Akášická kanál. Seznámení se s etickým kodexem. Teorie o Darech a Zdrojové energii duše. Osvojení práce s kyvadlem pro ověřování získaných informací.

Modul 2

Načítání informací v Akášických záznamech

Praktický postup pro naladění se na konkrétní duši, odčištění bloků v Akášických záznamech. Popis pozitivních a negativních polarit Darů duše.

Modul 3

Uvedení Darů duše do každodenního života

Certifikovaná koučovací metoda

  • Instruktážní koučovací videa
  • Profesionální Kodex kouče
  • Moderní koučovací metody
  • Kvantová energetická technika

Program není pro tebe, pokud

Nemáš chuť, čas ani prostor si materiály řádně prostudovat a používat je nadále pro svůj duchovní vývoj.

Jsi pouze zvědavá/zvědavý, co jsou Akášické záznamy a nemáš v úmyslu je hlouběji používat.

Nejsi ochotná/ochotný dodržovat Etický kodex pro práci s Akášickými záznamy a dodržovat stanovená pravidla pro načítání Darů duše.

Máš čím dál tím větší pocit, že tě to láká?

Stačí udělat rozhodnutí, že opravdu chceš žít svou vyšší verzi, a je to!

Co tvoří kurz

h

Písemné materiály

Strukturované písemné materiály pro teoretickou i praktickou část.

FB skupina

Soukromá FB skupina pro členy kurzu pro vzájemnou podporu a prohlubování získaných znalostí.

Koučovací videa

Efektivní způsob jak si osvojit koučovací metody pro jejich okamžitou aplikaci ve vaší praxi.

Certifikát 

Exkluzivní koučovací metody pro uvedení do souladu s duší. Praktický výukový workshop s profesionálním koučem. Certifikační test.

Kdo tě programem bude provázet

Renáta Špačková

Duchovnímu rozvoji se intenzivně věnuji 3 roky. Jsem absolvent pokročilého kurzu Načítání z Akášických záznamů od Soul Realignment®. Miluju posuny svých klientů do souladu s jejich duší a ráda vedu ostatní k tomu, aby tyto obzory pro sebe sami objevili a naučili se je používat v každodenním životě.

Jana Bartonik

Certfiikovaný profesionální kouč s 6-ti letou praxí v Paříži – koučující jak top management, tak vrcholové sportovce. Expert na kvantově energetický koučink s konkrétním a pragmatických přístupem. Hluboká, existencionální témata jsou probíraná s humorem, lehkostí a zároveň vysoce efektivně.

Cena za kurz

kvantový online kurz

Načtení Darů duše (pokud je ještě neznáš). Individuální sezení pro představení tvých Darů duše

Bezpečné otevření a stabilizace Akášického kanálu

Transformační videa pro soulad s Tvojí duší

Strukturované písemné podklady pro teoretickou i praktickou část výuky

Průběžně aktualizovaná a rozšiřovaná skripta pro hlubší práci s Akášickými záznamy

Podpůrná FB skupina

36.000,- Kč

Možnost platby ve 4 měsíčních splátkách

kvantový online kurz

+ certifikovaný koučovací výcvik

Exkluzivní koučovací metody pro uvedení do souladu s duší

Průběžně rozšiřovaná instruktážní videa pro profesionální práci s klienty

Praktické výukové workshopy s profesionálním koučem

Závěrečný certifikát „Kouč Darů duše“

69.000,- Kč

Možnost platby ve 6 měsíčních splátkách

Na co dalšího se můžete v kurzu těšit

Podklady pro načítání Specializace a Původu duše.

Transformační videa s certifikovanou koučkou Janou Bartonik na témata jako „Peníze jako energie“ nebo „Odstranění strachů z práce s klienty“,…

Návod na hlubší práci s kyvadlem a Vyšším já za podpory napojení se na Akášické záznamy.

Meditaci s draky na dostání se do souladu se svojí duší.

Vzájemnou spolupráci, webináře a podpůrná cvičení v soukromé FB skupině.

Nejčastěji kladené otázky

Je pro mě kurz vhodný i když Dary neplánuju dále načítat (chci je tedy znát jen pro svoji potřebu)?

Věřím, že každá investice do duchovního růstu pro sebe sama se vyplatí. Tedy i v případě, že chceš umět vstupovat do Akášických záznamů jen za sebe/své blízké je pro Tebe tento kurz vhodný. Pokud se po jejím absolvování rozhodneš dokoupit i vyšší úroveň a prohloubit porozumění o Darech, můžeš tak dodatečně učinit. Každopádně v rámci tohoto online kurzu  získáš ucelený přehled o Darech duše, jejich pozitivní a negativní polaritě a naučíš se napojovat na Akášické záznamy, což Ti pomůže v duchovním růstu a pochopení širších souvislostí s ohledem na fungování a původní nastavení duše. A to již stojí za zvážení.

Jsou Akášické záznamy přístupné pro každého? Mohu se naučit díky Vašemu kurzu v Akášických záznamech načítat a sám/sama je používat?

Ano, do Akášických záznamů se může dostat opravdu každý, pokud je jeho Záměr v souladu s pravidly / Etickým kodexem pro vstup. Vstup do Akášických záznamů není tedy jen pro vyvolené. Naopak, jsme nyní velice podporování Zdrojem, abychom se je naučili používat pro náš duchovní vývoj a návrat ke své podstatě.

Kdy můžu s kurzem začít?

Kurz bude oficiální spuštěn 28.2.2022. Po tomto datu bude možné si kurz kdykoliv libovolně zakoupit a začít se samostudiem. Veškeré materiály v soukromé FB skupině vám budou k dispozici bez ohledu na to, kdy do kurzu nastoupíte.

Je pro mě kurz vhodný i když nemám ještě načtené Dary duše?

Ano, kurz je vhodný i v případě, že ještě své Dary duše neznáš. Součástí kurzu je i jejich načtení. Kurz ti následně umožní dary lépe uchopit a naladit se na jejich pozitivní polaritu.

Již jsem zvyklá/ý s Akášickými záznamy fungovat, je tento kurz stále pro mě?

Ano, určitě je, obzvlášť pokud si přejete dát práci s Akášickými záznamy konkrétní směr (ať již jen pro Vás či pro Vaše klienty). Tento kurz vám dá do rukou velice dynamické a užitečné informace, které můžete rovnou aplikovat do praxe.

Jaké výsledky můžu očekávat?

Pokud budeš postupovat dle našeho doporučení, budeš mít do 10 dnů od spuštění kurzu aktivovaný Akášický kanál. Poté se již můžeš napojovat na svoji duši a začít postupně pracovat na sjednocení se s jejími Dary. Po skončení kurzu budeš umět načítat Dary, Specializaci a Původ duše, ověřit si správnost načtených informací a budeš umět svým blízkým či klientům předat ucelené informace o jejich Darech. Do kurzu budou nadále přidávány další materiály pro hlubší práci s Akášickými záznamy a pak je již jen na tobě, zda je budeš chtít používat ve své praxi.

Co za studijní materiály jsou pro mě připravené?

V rámci kompletní výuky dostaneš .pdf výukové materiály a to jak pro teorii, tak pro praxi. Součástí je i aktivační video nahrávka na stabilizaci Akášického kanálu. Expertní úroveň je více o transformačních videích pro lepší pochopení bloků a programů, které nám brání být v souladu s našimi dary.  Veškeré materiály budou průběžně doplňovány a obohacovány o další možnosti práce s Akášickými záznamy. Budou dodávány videa pro lepší uchopení a práci s klienty.

Bude soukromá FB skupina součástí tohoto kurzu?

Ano, bude, účast v ní není povinná, nicméně každý účastník tam bude moci klást otázky, které se vztahují k obsahu kurzu. V rámci skupiny budou probíhat i podpůrná cvičení mezi účastníky kurzu. Chystáme také webináře dostupné pro členy této FB skupiny.

Mohu si certifikovaný kurz dodatečně dokoupit?

Ano, tuto možnost bude mít každý absolvent „Základního“ kurzu, který bude mít zájem prohloubit svoji znalost práce s Dary duše.

Mohu vrátit peníze, když se mi kurz nebude líbit?

Jelikož se jedná o digitální materiál, jež je ihned po zaplacení kurzovného k dispozici ke stažení, nemůžeme bohužel za těchto okolností vracet peníze za již zakoupený kurz a to ani v případě, že se jedná o splátkový prodej. Proto si vždy řádně rozmysli, zda je tento kurz opravdu pro Tebe.

Kvantový online kurz – objednávka

Chci platit na splátky

Chci zaplatit naráz

Certifikovaná výuka – objednávka

Chci platit na splátky

Chci zaplatit naráz

Co o mně říkají mí klienti

Čišťení EST je za mě Renátinou top službou. Vzhledem k povaze její duše je v tomto nesmírně efektivní a její odčištění jsou trvalá, jdou několik slupek do hloubky. Navíc díky její možnosti vstoupit do Akáši dnes vnímá ještě širší souvislosti a ukázala mi proč pro mě některé dny bylo velmi složité se uzemnit. Tedy s důležitými tématy k čištění v jejím komplexním programu přichází i sama.

Po Renátině péči cítím větší vnitřní sílu a jistotu. Snáz věřím v možnost vlastního úspěchu.

Lenka Havlíková

Psycholog

Mám od Renči načtené dary téměř pro celou rodinu. Skvělé to na nás sedí a moc mi to pomáhá při pochopení sebe i při výchově dětí. Oceňuji krásný design a zejména rady pro propojení darů.

Dáša Vorlová

Průvodkyně vnitřní proměnou

So slečnou Renátkou mám skúsenosť z čistenia. Keďže som bola veľmi spokojná a nadšená z výsledku, rozhodla som si nechať spraviť aj Dary duše. Bola to veľmi zaujímavá skúsenosť, ktorá ma opäť posunula niekam ďalej. Poznať viac sám seba, zamerať sa na svoje silné stránky je úžasná výhoda v živote. Človeku sa zrazu otvára viac možností, žije lepšie, kvalitnejšie a šťastnejšie. Aspoň moja skúsenosť je takáto a preto môžem len doporučiť.

Eva Migašová

Marketingová specialistka

Milá Renčo! Musím ti moc poděkovat za tvoje úžasné služby, který jsem měla možnost u tebe podstoupit, jsem za ně i za tebe nekonečně vděčná! Tvé načtení darů mé duše mi úplně změnilo pohled na mě sama. Konečně jsem začala chápat, kdo jsem a jak funguju, když jsem v souladu se svou duší a se sebou, v podstatě se „jen“ vracím ke své přirozenosti, což je boží 😍 Spousta věcí v mém životě mi začíná dávat smysl.

Michaela Hříbovská

Instruktorka jógy

Objednala jsem si načtení darů duše pro 3 syny i s příběhy duše, každý syn má jiný hlavní dar, jiné životní výzvy a je to mapa do života i při volbě školy nebo povolání v budoucnu…….. Můžou lépe pochopit samí sebe a já jako rodič je 😍

Jitka Dynková

Specialistka na čištění bloků v rodové linii

Využila jsem od paní Renáty terapii EST, kterou mě provedla úplně úžasným způsobem 🥰. Všechno mi vysvětlila, jak to bude probíhat. V průběhu jsem se mohla ptát na další otázky, co mě zajímaly a vždy jsem k tomu dostala nejen odpověď, ale i tipy na další techniky, které mi pomohou🤩.
Do mého života se čištění začalo promítat hned druhý den. Byla jsem úplně nadšená ze změn v mém vnímání, ale pak za několik dní i ze změn v chování mého manžela 🙂
Jsem paní Renáta Špačková moc vděčná, že mi takto pomohla. Děkuji 🌹
Dagmar Popelková

Renča mi pomohla poznat více sám sebe a ukázala mi cestu, kudy se dále rozvíjet. Měl jsem tušení, že v sobě něco mám, ale neuměl jsem to pojmenovat, ani uchopit. Pomocí darů duše mi dala komplexní pohled na dary mé duše a já jsem se s tím tak naučil pracovat. Zjistil jsem také, že mám pár bloků a záseků, které jsem neuměl sám odstranit, nebo vyřešit. Tady bych ji chtěl poděkovat za to, jak efektivně a rychle vyčistila moje bloky z dětství. Komunikace s Renčou je super, rychle odpovídá, reaguje a má lidský a upřímný přístup. Pokud bych se potýkal s nějakým dalším problémem, určitě bych se na ní znovu obrátil. Můžu vřele doporučit na základě vlastní zkušenosti. Ještě jednou děkuji. 

Pavel Pádecký

Osobní trenér

Načtení daru duše v podání Renči je úplně úžasné!

Eliška Mabel Morkes

Autorka knihy Dračí příběh